CNC Engineer

CNC mérnök, CNC, CNC programozó, CNC engineer, CNC programmer
CNC mérnök

Pest megyei partnerünkhöz keresünk kollégát CNC mérnöki pozícióba!

Az új céged

Partnerünk innovatív, villamos termékeket gyártó vállalat.
Amennyiben modern és tiszta munkakörnyezetben, innovatív cégnél szeretnél dolgozni, magas minőségű termékek gyártásában közreműködni, várjuk jelentkezésedet!

Feladataid az új pozícióban:

  • CNC gépek felprogramozása
  • Új termék esetén tervrajz alapján CNC program megírása
  • Termékmódosítás esetén programmódosítás elkészítése
  • Programok leoktatása
  • Gyártástámogatás
  • Fejlesztési javaslatok tétele

Amire szükséged van a sikerhez:

  • Szakirányú végzettség vagy releváns tapasztalat CNC programozás területén
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Marási technológiák ismerete
  • Műszaki érzék, gyakorlatiasság

Mire számíthatsz partnerünktől:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben érdekel a lehetőség…
…kattints a „Jelentkezem” gombra, majd küldd el részünkre friss önéletrajzodat. Várjuk jelentkezésed!

#LI-DNI
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Mérnöki terület
Hely
Pest megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184962
Closing date
30 Apr 2024

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Tamas Seres, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest
Akadémia utca 6., 1. emelet, Academia Offices

Telefon: +36 70 412 2207